Clubkampioenen

 

Uitslagen clubkampioenschap 2021:

Enkel Jongens en Meisjes u11       
winnaar: Kasper Motmans

Enkel heren 1                             
Finalist: Pieter Michotte
Winnaar: Alexander Moens

Enkel heren 2                             
Finalist: Bram Decuypere
Winnaar: Jo Vroonen

Enkel heren 45 
Finalist: Eric Gielen
 Winnaar: Benny Leers

Enkel dames 1
Finalist: Quirina Carolus
Winnares: Annelien Bosmans

Enkel dames 2
Finaliste: Birgit Martens
 Winnares: Ine Vanhaelemeesch

Dubbel heren 1
Finalisten: Alexander Moens en Seth Robyns
Winnaars:  Pieter Michotte en Jo Vroonen

Dubbel Heren 2
Finalisten: Fred Michiels en Bram Decuypere
Winnaars: Philippe Jankilevitch en Wim Ghysels

Dubbel Dames 1
Finalisten: Quirina Carolus en Ine Vanhaelemeesch
Winnaars: Annelien Bosmans en Katrien Franssens

Dubbel dames 2
Finalisten: Nicole Schroyen en Francine Schroyen
Winnaars: Katrien Franssens en Leen Timmermans

Dubbel dames 60+
Finalisten: Francine Lemmens & Nicole
Winnaars: Marina Philippaerts en Francine Schroyen

Dubbel gemengd 1
Finalisten: Charlotte De Groote en Seth Robyns
Winnaars: Annet Wauters en Benny Leers

Dubbel gemengd 2                     
Finalsiten: Katrien Franssens en Joris Motmans
Winnaars: Charlotte De Groote en Bram Decuypere

Dubbel gemengd 3                      
Finalisten: Wendy Kreemers en Jan Maes
 Winnaars: Paul Moers en Francine Schroyen

 


Overzicht van de Kampioenen:

Jaar Mannen aantal Vrouwen aantal
1981 Eddie Frederix 1 Liliane Strauven 1
1982 Eddie Frederix 2 Liliane Strauven 2
1983 Eddie Frederix 3 Liliane Strauven 3
1984 Eddie Frederix 4 Liliane Strauven 4
1985 Marc Cops 1 Liliane Strauven 5
1986 Luc Cops 1 Hilde Van de Perre 1
1987 Marnix Carmans 1 Ilse Smets 1
1988 Dimitri Leenders 1 Ilse Smets 2
1989 Marc Cops 2 Ilse Smets 3
1990 Yvo Hendrix 1 Ilse Smets 4
1991 Luc Cops 2 Ilse Smets 5
1992 Dimitri Leenders 2 Dominique Bodson 1
1993 Paul de Bellefroid 1 Dominique Bodson 2
1994 Marnix Carmans 2 Dominique Bodson 3
1995 Bart Deelkens 1 Dominique Bodson 4
1996 Wouter Hendrix 1 Ilse Smets 6
1997 Wouter Hendrix 2 Dominique Bodson 5
1998 Marnix Carmans 3 Gert Voordeckers 1
1999 Marnix Carmans 4 Lut Martens 1
2000 Wim Briers 1 Veerle Mortelmans 1
2001 Dirk Bollen 1 Veerle Mortelmans 2
2002 Wim Briers 2 Veerle Mortelmans 3
2003 Wim Briers 3 Ghilaine Bex 1
2004 Wim Briers 4 Nele Schaeken 1
2005 Wim Briers 5 ……….  
2006 Jo Dewez 1 Anja Hayen 1
2007 Jo Dewez 2 Kristel Vangerven 1
2008 Jo Dewez 3 Kristel Vangerven 2
2009 Dirk Bollen 1 Kristel Vangerven 3
2010 Dirk Bollen 3 Kristel Vangerven 4
2011 Kevin Knapen 1 Anke Frederix 1
2012 Wim Briers 6 Anke Frederix 2
2013 Gert Bogaerts 1 Marijke Gorissen 1
2014 Wim Briers 7 Karolien Moers 1
2015 Wim Briers 8 Cathy Vanholst 1
2016 Wim Briers 9 Katrien Bruynseels 1
2017 Kevin Knapen 2 Annelien Bosmans 1
2018 Seth Robyns 1 Annelien Bosmans 2
2019 Olivier Schoups 1 Katrien Bruynseels 2
2020 Alexander Moens 1 Quirina Carolus 1
2021 Alexander Moens 2 Annelien Bosmans 3