Tornooi

Klik op bovenstaande afbeelding om de dagplanning van ons tornooi op de voet te volgen.


UITSLAGEN TORNOOI 2019:

DD 2
Finalisten: Bijnens Anka Horions en Marleen
Winnaars: Cops Gwendoline en Motmans Lisa

DD 3
Finalisten: De Notarpietro Marisa en Lodewyckx Lisa
Winnaars: Nijs Anja en Pollers Lieve

DD 4
Finalisten: Mathe Michele en Vanherpe An-Sophie
Winnaars: Appeltans Tina en Janssens Pascale

DG 2
Finalisten: Janssens Lise en Janssens Carlo
Winnaars: Smolders Greet en Vranken Seppe

DG 3
Finalisten: Vanbrabant Christine en Huygen Luc
Winnaars: Bamps Celine en  Poncelet Tim

DG 4
Finalisten: Thijs Marleen en Philips Luc
Winnaars: Moons Anouk en Donati Massimo

DG 5
Finalisten: Donati Massimo en Nolmans Lars
Winnaars: Huybrighs Ingrid en Schraeyen Johan

DH 2
Finalisten: Franck Kristoff en Moors Danny
Winnaars: Cavelier Thibault en  Nelissen Gertjan

DH 3
Finalisten: Cox Jan-Wouter en Zurings Daan
Winnaars: Nelissen Gertjan en Vanhees Jef

DH 4
Finalisten: Nijskens Ward en Pirquet Geoffrey
Winnaars: Lindekens Kevin en Robijns Gilles

DH 5
Finalisten: Bosmans Tim  en Michotte Pieter
Winnaars: Skoniecki Mareken  Wouters Erik

ED 3
Finaliste: Vandezande Britt
Winnares: Gilissen Christina 

ED 4
Finaliste: Vancauwenberghs Arrezina
Winnares: Riskin Ineke

ED 25-2
Finaliste: Gudders Danique
Winnares: Wintmolders Annabelle 

ED 25-3
Finaliste: Braekers Sarah
Winnares: Steegmans Greet

EH 4
Finalist: Kubben Niels
Winnaar: De Wilde Pieter-Jan

EH 5
Finalist: De Vries Ruud
Winnaar: Benaets Yens 

EH 6
Finalist: Bogaerts Robbert
Winnaar: De Ruijter Daan 

EH35-4
Finalist: Vanbrabant Gert
Winnaar: Robyns Seth

EH35-5
Finalist: Robben Danny
Winnaar: Bynens Jan


 

 Wedstrijdreglement:

1. De wedstrijden worden gespeeld volgens de reglementen van
Tennis Vlaanderen en KBTB.
2. Het is verboden meer dan 2 tornooien per week te spelen
(weeknr  wordt bepaald door het finaleweekend).
3. Spelers moeten zich, in bezit van hun Tennis Vlaanderen lidkaart,         minstens 15 minuten voor aanvang van hun wedstrijd melden bij       de wedstrijdleiding.
4. Sluiting van de inschrijvingen
09/07/2017,  20:00
5. Loting: 10/07/2017 om 19:00
6. Het inschrijvingsgeld per persoon bedraagt
ENKEL HEREN 5 (C+30/3 – C+30) wedstrijd 1: 10.0€
ENKEL HEREN 6 (N.G. – C+30/4) wedstrijd 1: 10.0€
ENKEL HEREN 35 4 (N.G. – C+30/2) wedstrijd 1: 10.0€
ENKEL DAMES 5 (C+30/1 – C+15) wedstrijd 1: 10.0€
ENKEL DAMES 6 (N.G. – C+30/2) wedstrijd 1: 10.0€
ENKEL DAMES 30 3 (N.G. – C+30/4) wedstrijd 1: 10.0€
DUBBEL HEREN 2 (10 punten – 60 punten) wedstrijd 1: 7.0€
DUBBEL HEREN 3 (10 punten – 30 punten) wedstrijd 1: 7.0€
DUBBEL HEREN 4 (10 punten – 15 punten) wedstrijd 1: 7.0€
DUBBEL DAMES 1 (10 punten – 60 punten) wedstrijd 1: 7.0€
DUBBEL DAMES 2 (10 punten – 30 punten) wedstrijd 1: 7.0€
DUBBEL DAMES 3 (10 punten – 15 punten) wedstrijd 1: 7.0€
DUBBEL GEMENGD 2 (10 punten – 60 punten) wedstrijd 1: 7.0€
DUBBEL GEMENGD 3 (10 punten – 30 punten) wedstrijd 1: 7.0€
7. Afspraak eerste wedstrijd
Via mail en te zien op www.tennisvlaanderen.be – De eerste
wedstrijd wordt niet verplaatst.
8. Er wordt gespeeld op Gemalen baksteen (4 pleinen), tenzij door
weersomstandigheden indoor moet gespeeld worden.
9. Specifieke bepalingen
De wedstrijdleiding beslist in alle onvoorziene gevallen – Spelers
die meer dan 3 dagen na elkaar onbeschikbaar zijn, kunnen
geweigerd worden. – Geen telefonische inschrijvingen
De Dubbel-reeksen maken deel uit van het
ARENA dubbel criterium